Вінниця

ПОДОРОЖУЙТЕ З Moreinfo
ПО ВІННИЦІ

Вінниця — комфортне європейське місто в самому серці України! Столиця Поділля поєднала в собі вікову історію, неймовірну красу природи та сучасний рівень життя.
Місто щедре на історичні пам’ятки й архітектурні шедеври, розкішні садиби й унікальні споруди, зелені парки та прогулянкові алеї. Мальовнича ріка Південний Буг запрошує відпочити від несамовитого темпу життя. Старовинна вежа, готель Савой і вікові Мури розкажуть про захопливі події, свідками яких вони були. Національний музей-садиба Миколи Пирогова та його усипальниця відкриють хірурга зі світовим ім’ям. Найбільший у Європі річковий світломузичний фонтан вразить своїм лазерним шоу. Цікаві авторські екскурсії та унікальні музеї. Затишні кав’ярні, атмосферні ресторації та готелі на будь-який смак…
Вінниця запрошує у запаморочливу подорож Поділлям! А на додачу почастує автентичною подільською кухнею та солодкими смаколиками.

МІСЦЯ

Подивитися на символ міста - столітню водонапірну вежу, прогулятися вздовж берегів Південного Бугу і покататися на цюрихському трамваї - ці речі потрібно зробити в першу чергу, щоб вам розкрилася справжня душа Вінниці!

Дивитись все